Szolgáltató Vagyok
Lakás Lomtalanítás

Kapj 4 Budapest Kerület VI.-Terézváros Lakás Lomtalanítás árajánlatot.

51 Lakás Lomtalanító Cég áll készen itt: Kerület VI.-Terézváros.

Hogy miért a HomeRun-t válaszd Kerület VI.-Terézváros Lakás Lomtalanítás kérésedhez?

  • Összesen 51 Lakás Lomtalanító Cég áll készen a legjobb minőségű szolgáltatást nyújtani Kerület VI.-Terézváros környékén.

  • Az átlagos 4,8 értékelési pontok megkönnyítik a megfelelő szolgáltató kiválasztását Kerület VI.-Terézváros környékén.

  • Az összesen 141 valódi és jóváhagyott értékelés Kerület VI.-Terézváros környékéről hasznos lesz a döntés meghozásánál.

  • Tavaly 74 Lakás Lomtalanítás ügyfél bízott meg a HomeRun-ban Kerület VI.-Terézváros környékén.

Biztosak szeretnénk lenni abban, hogy a szolgáltatóink a legjobb szolgáltatást nyújtják. A HomeRun-nal biztosítva vagy, hogy a munka a legnagyobb rendben fog lezajlani.

Top 40 Lakás Lomtalanító Cég Szolgáltatás Itt: Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Tünde N. photo

Tünde N.

21.03.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Nincs Rejtett költség !Fix árak pontos precíz Munka végzés .Hulladék kezelőtől Befogadó nyilatkozat ,Így biztos lehet benne hogy a Hulladék nem az erdő szélén van kidobva ,Hétvégi Szállítás ….

Burján G. photo

Burján G.

22.04.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Költözés stressz nélkül – bízza ránk! Nálunk nincsenek kellemetlen meglepetések: nincs rejtett költség, és a csomagolóanyagért sem számolunk fel külön díjat. Bútorait úgy kezeljük, mintha a sajátjaink lennének – odafigyelve, biztonságosan szállítunk, hogy minden épségben érkezzen meg. Tudjuk, hogy...

Sándor B. photo

Sándor B.

05.02.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Megbízható és precíz munkát végzünk, több éves tapasztalattal rendelkező kisvállalkozó vagy teljes munkaidőben! Természetesen számlakepesen dolgozunk.

Dominik K. photo

Dominik K.

04.08.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Ha gyors megbizhato es korrekt lomtalanitast vagy koltoztetest keres jo helyen jar Tobb mint 8 eve segitunk ugyfeleinknek gyors preciz es tiszta munkaval Vallaljuk lakasok hazak pincek padlasok garazsok teljes kiuriteset valamint butorszallitast es koltoztetest Nincsenek rejtett koltsegek csak...

Rebuild K. photo

Rebuild K.

17.04.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Több mint 10 év tapasztalattal a hátam mögött tudom, hogy egy felújítás akkor sikeres, ha a végeredmény tartós és esztétikus. Különös figyelmet fordítok a tisztaságra és a bútorok védelmére. Nálam nincs 'majd lesz valahogy' – csak pontos, szakszerű kivitelezés, minőségi anyagokkal. Szerződéssel...

Osvath A. photo

Osvath A.

15.03.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Profi lomtalanítás megbízható cég több éves tapasztalattal rendelkező csapatunk áll a rendelkezésére

Dávid F. photo

Dávid F.

14.02.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Válasszon engem lomtalanításra, gyors, megbízható, kedvező árakkal. Ha hatékony és gondtalan lomtalanítást szeretne, én vagyok a megfelelő választás. Nemcsak elszállítom a felesleges tárgyakat, hanem segítek abban is, hogy Önnek ne kelljen felesleges stresszel foglalkoznia.

Molnár T. photo

Molnár T.

13.06.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

A TrustMove-nál tudjuk, hogy egy költözés, lomtalanítás vagy sittszállítás sokszor sürgős és stresszes feladat. Ezért célunk, hogy ügyfeleink számára gyors, megbízható és korrekt szolgáltatást nyújtsunk az első telefonhívástól a munka befejezéséig. Ami megkülönböztet minket a versenytársaktól: *...

Puzsoma R. P. photo

Puzsoma R. P.

26.08.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Számomra a takarítás nem csak egy feladat, hanem a megbízhatóságról és az igényességről szól. Precízen, lelkiismeretesen és odafigyeléssel dolgozom, hogy Önnek ne kelljen a részletekkel foglalkoznia. Fontos számomra a pontosság, a rugalmasság és az, hogy minden alkalommal elégedetten adhassa át a...

Geno Kft. photo

Geno Kft.

04.02.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Profi brigád jó munka erő józan életű emberek munkához értő több éves tapasztalattal rendelkező emberek

Erik C. photo

Erik C.

02.06.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Több éves tapasztalattal, referenciákkal rendelkező, korrekt, gyors, precíz, rugalmas, megbízható költöztető, bútorszállító.

Sami J. photo

Sami J.

27.10.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Szép napot kedves megrendelőink 2010 töl foglalkozunk külön féle takarítással Gyors és precíz megbízható csapattal referenciával rendelkezünk Addig meg kedves megrendelonk. Pihen vagy ép. A dolgát intézi mi addig dolgozunk takaritunk ön hejett keresen bizalommal

Fruzsina O. photo

Fruzsina O.

26.08.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

A takarítás számomra nem teher, hanem kikapcsolódás, egyszerűen szeretem, amikor egy tér tiszta, rendezett és kellemes lesz. Alaposan és igényesen dolgozom, odafigyelek a részletekre, és fontos számomra, hogy az ügyfeleim elégedettek legyenek. Megbízható, precíz és lelkiismeretes vagyok, és minden...

Kulcsár E. K. photo

Kulcsár E. K.

02.05.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Amit én adok, az a megbízhatóság és a gyors, pontos munkavégzés. Nem csak elvégzem a feladatot, hanem figyelek arra is, hogy tisztán és rendezetten történjen minden. Rugalmas vagyok, akár azonnali munkavégzés is megoldható, és nem riadok vissza a nehéz fizikai munkától sem. A célom az, hogy a munka...

Norbert R. photo

Norbert R.

26.01.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Megbízható és precíz munkavégzést kínálunk minden javítási felújítási és karbantartási munkára. Több éves tapasztalattal rendelkezünk legyen szó kisebb javításról vagy összetettebb feladatról. Fontos számunkra a pontos érkezés a tiszta munkavégzés és a korrekt ár. Nincsenek rejtett költségek minden...

Sárközy R. S. photo

Sárközy R. S.

27.10.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Több mint tíz éves tapasztalattal dolgozunk költöztetés, lomtalanítás és lakáskiürítés területén, munkánkat mindig gyorsan, tisztán és megbízhatóan végezzük, profi csapatunk minden helyzetre felkészült, legyen szó pincéről, padlásról vagy teljes ingatlan kiürítéséről, nálunk nincs mellébeszélés,...

Clean Innovative Solutions kft photo

Clean Innovative Solutions kft

10.06.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Az én munkám precíz, megbízható és mindig a megrendelő igényeihez igazodik, nem csak gyors, hanem tartós eredményt is garantál. Emellett kiemelt figyelmet fordítok a részletekre és a határidők pontos betartására, ami sok más vállalkozónál sajnos ritka.

Precíz F. photo

Precíz F.

06.11.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Üdvözlők minden meglévő és leendő ügyfelet költöztetésel lomtalanitásal iletve Minden féle szálíttásal foglalkozunk továbbá válallunk kisebb bontási munkákat sittszállításal is munkánkat precíz módon végezük amennyiben fel keltetük az érdeklődését keresen minket bizalommal Üdv Precíz fuvar

Szebasztián T. photo

Szebasztián T.

21.10.2024

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Úgy kell el képzelni a dolgot hogy köbmèteráron dolgozunk zárt teherautóval minden autóhoz jár 3fő rakodó pontosabban telefonban.

Jordan J. photo

Jordan J.

24.09.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Megbízható és pontos munkát végzek, mindig időben érkezem, és a rám bízott feladatot felelősséggel látom el. Rendelkezem megfelelő járművel és eszközökkel, így gyorsan és biztonságosan szállítok bármit a lomtalanítástól a költöztetésig. Rugalmasan alkalmazkodom az ügyfelek igényeihez, és korrekt,...

PakolÁsz Speed Transport Kft. photo

PakolÁsz Speed Transport Kft.

23.11.2024

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Cégünk, professzionális lomtalanítási szolgáltatásokat kínál magánszemélyeknek és vállalkozásoknak egyaránt. Legyen szó lakásról, irodáról vagy ipari területről, gyorsan és hatékonyan segítünk megszabadulni a feleslegessé vált tárgyaktól. Szolgáltatásaink között szerepel a teljes körű...

Miriam T. photo

Miriam T.

28.08.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Megbízható és precíz takarítás, szívvel-lélekkel Több éves szakmai tapasztalattal vállalok precíz, alapos és megbízható takarítást magánszemélyek és vállalkozások részére egyaránt. Fontos számomra a minőségi munka, a megbízhatóság és az ügyfelek elégedettsége. Munkámra igényes vagyok, minden...

Krisztián B. photo

Krisztián B.

20.04.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Építőipari munkákat vállalok korrekt áron. Festési és felújítási munkákban van tapasztalatom, munkáimat igényesen és pontosan végzem. glettelés szobafestés tisztasági festés fal csiszolás mélyalapozás élvédő felrakás akrilozás laminált parketta lerakás szegőléc felrakás ajtó mázolás festék...

Gábor T. photo

Gábor T.

06.04.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Üdv. Tóth Gábor vagyok. Ha szeretné lakása-háza festési munkálatait ránk bizni,akkor egy előzetes felméres utan 24órán belül el tudjuk kezdeni a munkálatokat és egy ajándék takaritást adunk hozzá ami önmagában foglalja: por-festékpöty -eltávolítását illetve nyilászárok takarítását.

Gábor E. photo

Gábor E.

12.02.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Szakértelem és Tapasztalat: Profi szakemberekkel dolgozunk, így minden kihívásra van megoldásunk. Egyedi Megoldások: Minden projekt egyedi, akárcsak ügyfeleink igényei.

Patrik V. photo

Patrik V.

28.05.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Többéves tapasztalattal vállalok precíz és megbízható lakásfelújítási munkát. Lamináltpadlók, festés, gipszkartonozás, bútorszerelés, villanyszerelés, LED világítás kiépítés. Munkámat gyors, precíz, tiszta szavakkal jellemzik az elégedett ügyfelek.

Ádám P. photo

Ádám P.

10.01.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Szakképzett csapatunk villámgyorsan és figyelmesen végzi a munkáját. Magánotthonok, irodák, kisebb létesítmények, telephelyek költöztetése jól bevált, állandó korrekt és megbízható csapattal. Nálunk mozgatás és szállítás közben a lehető legnagyobb biztonságban vannak értékei. Budapesten és az...

Krtatochwill B. photo

Krtatochwill B.

28.10.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Több mint tíz éves tapasztalattal dolgozunk költöztetés,extrèmtakarìtàs, lomtalanítás és lakáskiürítés területén. Munkánkat mindig gyorsan, tisztán és megbízhatóan végezzük, profi csapatunk minden helyzetre felkészült – legyen szó pincéről, padlásról vagy teljes ingatlan kiürítéséről. Nálunk nincs...

Activity költöztetés photo

Activity költöztetés

21.10.2024

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Üdvözlöm. Cégem teljeskörű lomtalanítással, költöztetéssel, fuvarozással, penészmentesítéssel, és takarítással foglalkozik. Számomra a legfontosabb a munka minőségi elvégzése. Kérem nézze meg weboldalamat, és ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal. Üdv: Dani...

Marianna D. photo

Marianna D.

24.10.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Kiválló csapat több éves szakmai tapasztalat!Mindent is megoldunk kedvező árakon!Keressen bizalommal!

Győző L. photo

Győző L.

01.04.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Lelkiismerettesen ,gyors, precíz, korekt munkátvégzek .hiszemhogy, a kegjobb marketing ha szájrólszájra jo hirterjed rólam.Továbbá rugalmas , szeméjreszabható, a szolgáltatásom.

Zoltán K. photo

Zoltán K.

02.06.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Költöztetést vállalunk Budapesten azonnali indulással. Teljes körű szolgáltatás: pakolás, szállítás, bútorvédelem. Gyors kiszállás, korrekt árak, megbízható csapat. Hívjon most, hogy biztos legyen a szabad időpont!

Fuvar Vadász Kft photo

Fuvar Vadász Kft

12.12.2024

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Sziasztok! Kovács Krisztián vagyok, szeretem a zabpelyhet, és a sört , de ez biztos nem érdekel senkit. Kiskorom óta imádok tetrisezni, és amikor egyszer megkértek, hogy segítsek bútort szállítani, akkor rá döbbentem hogy mekkora móka is ez, hiszen ugyanazt csinálom, csak kicsit nagyobb és...

Andor O. photo

Andor O.

24.09.2025

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Sok év tapasztalattal rendelkező csapatunk az ország legkedvezőbb áraival dolgozik Bízd ránk a lomokat mi gondoskodunk a szállításról és a tiszta rendezett végeredményről

Geno Kft photo

Geno Kft

21.10.2024

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Megbízhatóság,pontosság, Határ idő betartás, Korrekt, A tisztaságot tartjuk szem előtt

Csőmester Kft.

18.04.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Tapasztalt vízszerelőink gyors és hatékony megoldást nyújtanak minden vízvezetékkel kapcsolatos problémára. Szakértelmünkkel biztosítjuk a megfelelő javítást és karbantartást. Nálunk az ügyfél elégedettsége mindig elsődleges.

Aqua Szer Kft.

05.04.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Profi vízszerelő csapatunk mindenféle vízvezeték problémára megoldást kínál. Szolgáltatásaink között szerepel a csőtörések javítása, vízrendszerek karbantartása és telepítése. Gyors, megbízható és precíz munkát végzünk.

VízMűhely Kft.

26.08.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Profi vízszerelő csapatunk megbízható megoldásokat kínál minden vízvezeték problémára. Legyen szó csőtörésről vagy új rendszer kiépítéséről, mindig precíz és gyors munkát végzünk. Célunk, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek a szolgáltatásunkkal.

Vízvezeték Stúdió Kft.

12.04.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Cégünk vízszerelési szolgáltatásokat nyújt, beleértve a javítást, karbantartást és új rendszerek kiépítését. Gyors, precíz és megbízható munkát végzünk minden ügyfelünk számára. A minőségi kivitelezés és a biztonság nálunk garantált.

Víz Mester Kft.

02.08.2026

Lakás Lomtalanítás · Kerület VI.-Terézváros, Budapest

Cégünk megbízható vízszerelési szolgáltatásokat kínál lakossági és üzleti ügyfeleknek. Gyors és precíz munkavégzést biztosítunk, legyen szó javításról vagy új rendszer kiépítéséről. Ügyfeleink elégedettsége és a minőség nálunk elsődleges.

Ügyfél vélemények

Szolgáltatói Regisztráció

Milyennek találod a HomeRun Kerület VI.-Terézváros Lakás Lomtalanítás szolgáltatását?

Mondd el, mire van szükséged

Válaszolj az igényeidnek megfelelő kérdésekre és nyújtsd be kérelmed kevesebb, mint 2 perc alatt.

Hasonlítsd össze a kapott árajánlatokat

Kérj ajánlatot azoktól a szolgáltatóktól, akik a legjobban passzolnak a kérésedhez.

Válaszd ki a neked megfelelő ajánlatot

Tedd fel kérdéseid a profi szolgáltatóknak és tekintsd meg a korábbi értkeléseiket. Válaszd ki a neked megfelelő ajánlatot.

Gyakori kérdések

  • 1 - Ahhoz, hogy benyújtsak egy kérést a weboldalon, szükséges befizetnem valamit?

    A kérés benyújtása, ajánlatok kérése vagy a szolgáltatóval való kapcsolatfelvétel teljesen igyenes a HomeRun oldalán.

  • 2- Meddig kell várni az ajánlatokra?

    A szolgáltatók általában néhány órán belül megtekintik a kérelmeket és egészen 3 napig láthatják azt. Ez idő alatt mi megpróbáljuk a legjobb árakat begyűjteni. Az árajánlatokat SMS-ben és e-mailben fogod megkapni. Amikor kapsz egy "Ajánlatod érkezett" értesítést, a fiókodba belépve megtekintheted azokat és kiválaszthatod azt, amelyik a legjobban megfelel neked.

  • 3 - Hogyan működik a HomeRun árverseny?

    A HomeRun-nal lehetőséged nyílik arra, hogy több szolgáltatótól is ajánlatot kapj, így nem kell egy szolgáltatóra korlátozódnod. Az árverseny lehetővé teszi, hogy több és ajánlatot és kedvezőbb árakat kapj.

  • 4 - A HomeRun-on látható értékelések és besorolások valódiak?

    Minden értékelés és besorolás, ami a szolgáltató profilján megjelenik, valódi és hiteles. Minden esetben megbizonyosodunk róla, hogy a munka elvégzésre került és az értékelés valódi.

  • 5- Mennyibe kerül a HomeRun Budapest Kerület VI.-Terézváros Lakás Lomtalanítás szolgáltatása?

    A HomeRun Budapest Kerület VI.-Terézváros Lakás Lomtalanítás szolgáltatásának ára 52 920 Ft és 100 000 Ft között ingadozik, a kérésben megadott részletek függvényében.

Szolgáltatói Regisztráció