Szolgáltató Vagyok
Egyszeri Takarítás

Kapj 4 Egyszeri Takarítás árajánlatot.

338 Egyszeri Takarító Cég áll készen.

Hogy miért a HomeRun-t válaszd Egyszeri Takarítás kérésedhez?

  • Összesen 338 Egyszeri Takarító Cég áll készen a legjobb minőségű szolgáltatást nyújtani.

  • Az átlagos 4,8 értékelési pontok megkönnyítik a megfelelő szolgáltató kiválasztását.

  • Az összesen 471 valódi és jóváhagyott értékelés hasznos lesz a döntés meghozásánál.

  • Tavaly 150 Egyszeri Takarítás ügyfél bízott meg a HomeRun-ban.

Biztosak szeretnénk lenni abban, hogy a szolgáltatóink a legjobb szolgáltatást nyújtják. A HomeRun-nal biztosítva vagy, hogy a munka a legnagyobb rendben fog lezajlani.

Top 40 Egyszeri Takarító Cég

Krisztina D. photo

Krisztina D.

26.05.2026

Egyszeri Takarítás · Pécel, Pest

Tisztelt leendő Megbízóm, úgy teremtek tisztaságot Önnél is, mintha csak magamnak tenném. Egyéni vállalkozóként számlaképes vagyok. Autóval rendelkezem. Vállalok irodák, családi házak, lakások rendszeres, alkalmi, illetve nagytakarítását. Várom jelentkezését Üdvözlettel Dóczi Krisztina EV

Tóth G. photo

Tóth G.

07.09.2025

Egyszeri Takarítás · Szigetszentmiklós, Pest

Megbízhatóság precizitás összpontosítás alkalmazkodás a váratlan helyzetekhez probléma megoldó készség

kz clean photo

kz clean

24.09.2024

Egyszeri Takarítás · Kerület III.-Óbuda-Békásmegyer, Budapest

FTR Plénum Kft. Bemutatkozás Az FTR Plénum Kft. teljes körű professzionális takarítási szolgáltatást nyújt Ügyfelei részére. Cégünk maximális szakmai hozzáértéssel látja el irodaházak, szállodák, éttermek takarítását. Az általunk takarított ingatlanokat dinamikus és költséghatékony megoldási...

Diaktiv Plusz Kft photo

Diaktiv Plusz Kft

27.10.2024

Egyszeri Takarítás · Kerület III.-Óbuda-Békásmegyer, Budapest

Megbízható, több éve a cégünknél takarító kollégák dolgoznak a csapatunkban. Megrendelőinknél állandó takarítók dolgoznak, de takarítási vezetőnk is bármikor elérhető, és rendszeresen ellenőrzi a csapatok munkáját Szigorú kiválasztási szempontok alapján veszünk fel új munkatársakat, akik alapos,...

Gábor E. photo

Gábor E.

11.02.2025

Egyszeri Takarítás · Kerület XXI.-Csepel, Budapest

Szakértelem és Tapasztalat: Profi szakemberekkel dolgozunk, így minden kihívásra van megoldásunk. Egyedi Megoldások: Minden projekt egyedi, akárcsak ügyfeleink igényei.

Quality C. photo

Quality C.

07.12.2025

Egyszeri Takarítás · Kerület IV.-Újpest, Budapest

Professzionális technológiával vállalunk: -Lépcsőház -Magán lakás takarítás -iroda takarítás -Építkezés utáni -Apartmanok -Fitnesz termek -Éttermek -Áruházak -Zálogházak -Parkolók -Iskolák -Rendezvény utáni -Családi házak,kis és nagytakarítását cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt. Számlaképesen....

Márton V. photo

Márton V.

11.02.2025

Egyszeri Takarítás · Kerület IX.-Ferencváros, Budapest

Megbízható és alapos takarítás, mert hiszem, hogy a tiszta környezet nem luxus, hanem alapvető igény! Precizitás, alaposság és rugalmasság – ezekkel dolgozom, hogy otthonod vagy munkahelyed mindig makulátlan legyen. Válassz engem, ha profi és igényes takarítást szeretnél!

Csikja M. photo

Csikja M.

07.06.2024

Egyszeri Takarítás · Kerület X.-Kőbánya, Budapest

Üdv Több éves tapasztalattal rendelkezünk Referenciai munkával 20 fővel szabad kapacitásunk van

Immo Moon Group Kft. photo

Immo Moon Group Kft.

27.08.2026

Egyszeri Takarítás · Csobánka, Pest

Immo Moon Group Kft. Az Immo Moon Group Kft. professzionális takarítási szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás. Célunk, hogy ügyfeleink részére megbízható, precíz és magas színvonalú munkát biztosítsunk. Vállaljuk irodák, üzletek, intézmények, társasházak és egyéb létesítmények rendszeres, illetve...

Marianna D. K. photo

Marianna D. K.

31.08.2024

Egyszeri Takarítás · Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Több éves tapasztalattal, megbízható, korrekt munkatársakkal állunk megrendelőink rendelkezésére. Rendszeres vagy alkalmi munkákat is vállalunk.

Csilla C. photo

Csilla C.

03.12.2024

Egyszeri Takarítás · Marcali, Somogy

Szeretem a rendet Takarítani nagyon szeretek Ha kell csapatban is tudok dolgozni

ThomasClean T. É. K. photo

ThomasClean T. É. K.

02.09.2025

Egyszeri Takarítás · Jánossomorja, Győr-Moson-Sopron

Miért válasszák a ThomasClean takarító szolgáltatást Mosonmagyaróvár, Győr, Csorna és környékén? Kedves potenciális ügyfelek! Ha megbízható, professzionális és sokoldalú takarító szolgáltatást kerestek Mosonmagyaróvár, Győr, Csorna vagy környékén, a ThomasClean a tökéletes választás. Az alábbiakban...

Martin H. photo

Martin H.

05.05.2024

Egyszeri Takarítás · Győr, Győr-Moson-Sopron

Jó napot! Induló takarító vállalkozásunk állandó munkát keres Győr, illetve a környező településeken.

Miklós J. M. photo

Miklós J. M.

18.12.2025

Egyszeri Takarítás · Győr, Győr-Moson-Sopron

Precíz, megbízható és alapos takarítást végzek, mindig az ügyfél igényeihez igazodva. Fontos számomra a tisztaság, a pontosság és az, hogy elégedetten adhassam át a munkám eredményét.

Brigitta G. photo

Brigitta G.

27.08.2025

Egyszeri Takarítás · Balatonberény, Somogy

Apartman, nyaraló takarítást, fünyírást, kertrendezést vàllalok. Állandó jelleggel, vagy alkalmi megbízással. Bízza ránk az apartman takarítást, nyaraló fűnyírását és vendégei mindig a legtisztább környezetbe érkeznek!

SZLKP Kft. photo

SZLKP Kft.

01.01.2025

Egyszeri Takarítás · Zákányszék, Csongrád

Tisztelt Olvasó! Engedje meg, hogy bemutatkozzak: Szabó-Légrádi Katalin Petra vagyok, 32 éves, két kislány édesanyja. Több mint 8 év tapasztalattal rendelkezem a takarítási szolgáltatások terén, mind magán-, mind üzleti környezetben. Pályafutásom során 5 éven át Németországban dolgoztam a magas...

Tünde M. E. H. photo

Tünde M. E. H.

12.06.2024

Egyszeri Takarítás · Nagykanizsa, Zala

Mindig az ügyfelek elégedettsége az elsődleges szempont számomra.Nagy gondosságal precizitással végzem a munkám figyelembe véve az egyéni igényeket és elvárásokat. Munkámat büszkeségel és elkötelezettségel végzem, hogy minden ügyfelem teljesen elégedett legyen. Az elmúlt évek során számos pozitív...

Zsófia M. photo

Zsófia M.

02.03.2026

Egyszeri Takarítás · Biharnagybajom, Hajdú-Bihar

vagyok. Szeretek rendet és tisztaságot teremteni – számomra ez nem teher, hanem jó érzés. Örömmel látom, amikor egy tér fellélegzik a munka után. Alapos, gondos és megbízható vagyok. Mindig igyekszem úgy takarítani, mintha a saját otthonomat tenném szebbé. Fontos számomra a bizalom és a pontosság,...

Rebeka G. photo

Rebeka G.

13.02.2025

Egyszeri Takarítás · Pécs, Baranya

megbízható, alapos takarítás rugalmasan - mintha a saját otthonom lenne! reliable, thorough cleaning flexibly - as if it was my own home!

Gyula T. photo

Gyula T.

18.03.2025

Egyszeri Takarítás · Lepsény, Fejér

A takaritosziget.hu célja, hogy a háztartások és vállalkozások számára biztosítson mindent, amire a tiszta és ragyogó környezethez szükség van.

Alexandra B. photo

Alexandra B.

12.05.2024

Egyszeri Takarítás · Veszprém, Veszprém

Precíz, ápolt, büntetlen előéletű, megbízható és becsületes takarító vagyok. A munkámat szorgalmasan és lelkiismeretesen végzem, ugyanis számomra az ügyfélelégedettség a legfontosabb

Vadasz L. photo

Vadasz L.

13.01.2026

Egyszeri Takarítás · Hajdúhadház, Hajdú-Bihar

Sziasztok szeretem a munkámat precízen elvègezni lehetőleg hiba nèlkül mindenkihez tudok alkalmazkodni tudom kezelni a konfliktust idő előtt megèrkezni a munkaterületre ami mèg fontos a bizalom ès a csapatmunka

Kozák I. photo

Kozák I.

28.03.2024

Egyszeri Takarítás · Tatabánya, Komárom-Esztergom

Munkáink 100% ban garancia és ügyfél elégedség. Munkáinkat csoportvezetö melett végezzük Maximális hatékonysággal és számunkra az ügyfelek elégedetsége a legfontosabb Tisztelettel: Kozák István e.v.

Barbara I. photo

Barbara I.

05.01.2025

Egyszeri Takarítás · Sarud, Heves

Fiatal precíz munkájukra igényes fiatal csapatommal több éves munkatapasztalattal rövid határidőn belül higiénikus és pontos munkavégzéssel dolgozunk .Akár azonnali kezdéssel .Ha minket választ jól választ! Üdvözlettel Barbara!

Maászné L. R. photo

Maászné L. R.

15.03.2025

Egyszeri Takarítás · Berhida, Veszprém

Referenciával , Tapasztalattal! Szolgáltatásaim: - Takarítás magánszemélyeknek - Házak, Lakások, irodák takarítása - Nagytakarítás - Felújítás utáni takarítás - Rendszeres takarítás - Ablaktisztítás

Kálmán F. photo

Kálmán F.

04.04.2024

Egyszeri Takarítás · Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok

Üdvözlöm! A nevem Farkas Kálmán. Engedje meg,hogy pár sorban bemutassam csapatom! Jelenleg egy 6 fős kis megbizható csapattal dolgozom együtt akik mindig pontos precíz profi munkára törekednek! Legfőbb célunk mindig az hogy az ügyfél, megrendelő elégedett legyen a munkánkkal! Saját eszközökkel...

Ákos G. photo

Ákos G.

27.06.2024

Egyszeri Takarítás · Debrecen, Hajdú-Bihar

Üdv, Fiatal, munkánkra igényes, profi felszereléssel rendelkező, számlaképes csapat vagyunk. Időbeosztásunk rugalmas. További részletekért kérem keressen bizalommal.

Universal Cleaner Kft photo

Universal Cleaner Kft

08.04.2025

Egyszeri Takarítás · Abony, Pest

Most nyitottam meg takarító cégem és szeretnék munkát válallni amit nagyon nehezen szerzek teljesen egyedül barátnőmmel kezdtem több éves tapasztalattal rendelkezünk.

Brilliant Shine Kft photo

Brilliant Shine Kft

13.03.2025

Egyszeri Takarítás · Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

Miért válasszon minket? -Szakértelem. Csapatunk tapasztalt szakemberekből áll,akik precízen és megbízhatóan végzik el feladataikat. -Minőség. Munkánk során a legmagasabb minőségi standardokat követjük,hogy ügyfeleink maximális elégedettségét elérjük. -Rugalmasság. Szolgáltatásainkat rugalmasan...

Mnl Épp Kertepitö Team Kft photo

Mnl Épp Kertepitö Team Kft

05.02.2025

Egyszeri Takarítás · Tarnazsadány, Heves

Üdvözlöm önöket a cégünk több éves tapasztalattal rendelkezik gyors és megbízható csapat és munkájukat nagyon igényesek vagyunk

Kitti L. photo

Kitti L.

18.05.2025

Egyszeri Takarítás · Kunhegyes, Jász-Nagykun-Szolnok

Vállalok minden típusú takarítást. Legyen szó turnusváltásról, nagytakarításról vagy rendszeres rendrakásról. Megbízható, gyors, alapos munka.

Íz-Duó Bt. photo

Íz-Duó Bt.

29.04.2025

Egyszeri Takarítás · Tatabánya, Komárom-Esztergom

Ha nincs ideje és türelme a takarításhoz és szeretne egy korrekt takarító céget megbízni otthonának rendszeres vagy alkalmi takarítására a legjobb weboldalon jár, csak megbízható, tapasztalt takarítónők fognak otthonában takarítani, akár erkölcsi bizonyítvánnyal és szerződéssel is segítjük a...

Krisztián M. photo

Krisztián M.

28.12.2024

Egyszeri Takarítás · Feldebrő, Heves

Kedves megrendelők! Az ország egész területén vállalok takarítást kis csapatommal. Pontos,precíz munkavégzés jellemez. Építkezés utáni vagy akár építkezés közbeni takarítást is vállalok akár Kft-nek is. Ha felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal nem fogja megbánni. Üdvözlettel Maruzs...

Mira-Fa Clean Kft photo

Mira-Fa Clean Kft

18.12.2024

Egyszeri Takarítás · Székesfehérvár, Fejér

Megbízható, munkára nagyon odafigyelő és pontos munkát végző csapat vagyunk. Családommal vállalunk minden olyan munkát ami takarításhoz vagy hasonló munkakörhöz kapcsolodik. Referenciánk van!

Clogging Specialist Kft photo

Clogging Specialist Kft

09.12.2024

Egyszeri Takarítás · Szentmártonkáta, Pest

Csend Rend Fegyelem Pedantéria! Megérkezett a Clogging Specialista! Ha igényed a tiszta, higénikus ragyogás, nincs más dolgod csak egy telefonhívás! Clogging Specialista kft

Imre V. photo

Imre V.

11.07.2025

Egyszeri Takarítás · Alcsútdoboz, Fejér

Feleségemmel ketten vágtunk bele! Aki nem mellesleg főállásban egy általános iskolában takarít ahol ugye egyértelmű van is mit.Fő célom,hogy ez legyen az egyetlen bevételi forrásunk,mivel egy átlagos férfival ellentétben én ebben a világban érzem magam jól! szeretném ha független vállalkozóként...

Csepreginé S. photo

Csepreginé S.

04.04.2024

Egyszeri Takarítás · Székesfehérvár, Fejér

Üdvözlöm ! Vállalkozásunk több tíz éves tapasztalattal rendelkezik, sok rétűen foglalkozunk takarítással. Irodák ,üzlethelyiségek, társasházak magánházak,apartmanok, buszok , kamionok , térkő vagy tető tisztítással is foglalkozunk. Áraink megfizethetőek a hét minden napján elérhetők vagyunk ,...

Oktagon Clean Kft photo

Oktagon Clean Kft

05.03.2024

Egyszeri Takarítás · Kiskunlacháza, Pest

Pontosság! Precizitás! Meg bizhato Ság! Ki tartás! És 20 év tapasztalat. Köszönöm!

Clean Company photo

Clean Company

31.03.2025

Egyszeri Takarítás · Tát, Komárom-Esztergom

Irodaházak lépcsőházak csarnokok felújítás festés után munkálatok üzlethelyiségek iskolák magán lakások takarítását vállalja cégünk gyors rövid határidőn belül Igény esetén azonnali kiszállás Várjuk kedves ügyfeleket cégeket vállalatokat ÁFA-s számla kérhető

KARA GÉP Kft photo

KARA GÉP Kft

06.10.2024

Egyszeri Takarítás · Annavölgy, Komárom-Esztergom

Cégünk fő tevékenysége víz,fűtés szerelès, de bármilyen takarítást vállalunk legyen az lakás,iroda,lépcsőház vagy egy nagyobb építkezés megbízhatóak pontosak és precízek vagyunk! Ingyenes állapotfelmérés alapján tudunk árajánlatot adni! Bennünk nem fog csalódni!

Szolgáltatói Regisztráció

Milyennek találod a HomeRun Egyszeri Takarítás szolgáltatását?

Mondd el, mire van szükséged

Válaszolj az igényeidnek megfelelő kérdésekre és nyújtsd be kérelmed kevesebb, mint 2 perc alatt.

Hasonlítsd össze a kapott árajánlatokat

Kérj ajánlatot azoktól a szolgáltatóktól, akik a legjobban passzolnak a kérésedhez.

Válaszd ki a neked megfelelő ajánlatot

Tedd fel kérdéseid a profi szolgáltatóknak és tekintsd meg a korábbi értkeléseiket. Válaszd ki a neked megfelelő ajánlatot.

Gyakori kérdések

  • 1 - Ahhoz, hogy benyújtsak egy kérést a weboldalon, szükséges befizetnem valamit?

    A kérés benyújtása, ajánlatok kérése vagy a szolgáltatóval való kapcsolatfelvétel teljesen igyenes a HomeRun oldalán.

  • 2- Meddig kell várni az ajánlatokra?

    A szolgáltatók általában néhány órán belül megtekintik a kérelmeket és egészen 3 napig láthatják azt. Ez idő alatt mi megpróbáljuk a legjobb árakat begyűjteni. Az árajánlatokat SMS-ben és e-mailben fogod megkapni. Amikor kapsz egy "Ajánlatod érkezett" értesítést, a fiókodba belépve megtekintheted azokat és kiválaszthatod azt, amelyik a legjobban megfelel neked.

  • 3 - Hogyan működik a HomeRun árverseny?

    A HomeRun-nal lehetőséged nyílik arra, hogy több szolgáltatótól is ajánlatot kapj, így nem kell egy szolgáltatóra korlátozódnod. Az árverseny lehetővé teszi, hogy több és ajánlatot és kedvezőbb árakat kapj.

  • 4 - A HomeRun-on látható értékelések és besorolások valódiak?

    Minden értékelés és besorolás, ami a szolgáltató profilján megjelenik, valódi és hiteles. Minden esetben megbizonyosodunk róla, hogy a munka elvégzésre került és az értékelés valódi.

  • 5- Mennyibe kerül a HomeRun Egyszeri Takarítás szolgáltatása?

    A HomeRun Egyszeri Takarítás szolgáltatásának ára NaN Ft és NaN Ft között ingadozik, a kérésben megadott részletek függvényében.

Szolgáltatói Regisztráció